MERHABA 

Astroloji danışmanlığımla ilgili gerekli bilgilendirmeyi aşağıda bulabilirsiniz. 

 

Danışmanlık için:

0 535 337 79 29

no dan WAHTSAPP üzerinden yazarak ulaşabilirisiniz. 

 

(Söz konusu danışmanlık ücreti hesabıma geçmeden çalışmaya başlayamıyorum bilginize.)

Banka Hesap no:

VakıfBank
Murat İPEK
**Valide Sultan Bağlı Şubesi
hesap no: 00158007297829528


iban:

TR 940001500158007297829528

 

 

 

REKTİFİKASYON

 


Danışmanlık da öncelikle doğru bir öngörü için doğum saatiniz, gün, ay ve yılından tam olarak  emin olmanız gerekmekte.  

Doğum günü, ayı, yılı genelde bilinirken en büyük kuşku saat için yaşanır. 

 

Doğum saat, dakikasından emin değilseniz doğum saatinizi dakikasına kadar bulunmasını tavsiye ederim. 5 - 6 dakikalık bir oynama bile çoğu zaman hafta, ay hatta yıl bazında öngörüde tutarsızlığa neden olabilmektedir.

 

1) Doğum saati - dakikasının bulunması :

 

 

Doğum saat / dakikasının tam olarak bulunulması için  hayatınızda dönüm noktası olan en az 3, en fazla 5 tane iyi - kötü olayların tarihlerine ihtiyaç duymaktayım.


Örneğin: Doğum yaptığınız gün, ameliyat tarihiniz , sizin için değerli birinin ölümü – doğumu. Mezuniyet tarihiniz, ilk işe başlama zamanınız, evlendiğiniz tarih, boşandığınız tarih, ülke - şehir değiştirmeniz, aşık olduğunuz zaman, ortaklık kurduğunuz zaman veya ortaklığınızı sonlandırdığınız zaman …vb.


Danışmanlık içeriği : Doğum saati ve dakikasının belirlenmesi ve bunun kontrolü. Yükselen burcunuzun özellikleri ve aldığı etkiler.


Danışmanlık süresi : 10 dk.
Danışmanlık şekli : Online
(3 saatlik zaman aralığı
)   Fiyatı : 550 tl.

(3 saatten büyük zaman aralığı) Fiyatı : 1100

 

 

2) Doğum gününün bulunması : 


Eğer doğum gününüzle ilgili olarak bir kuşkunuz varsa bu konuda yapılacak olan çalışmada saat ve dakika bulunmasından daha detaylı bir bilgiye ihtiyaç duymaktayım. 

Bu çalışmada doğal olarak doğum saatininde belirlenmesini içermektedir. 


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 1500  tl.

 

 

3) Doğum ayının bulunması :

 

Eğer doğum ayı ile ilgili kuşkunuz varsa bu çalışma da isteyeceğim bilgiler aynı zamanda ailenizle ilgili de olacaktır. O nedenle çalışma süresi vereceğiniz bilgilerle değişiklik gösterebilir. Çalışma sonunda doğal olarak ay, gün ve saatinizi öğrenmeniz mümkün olacak. 

 

 Bu çalışma öncesi ve çalışma süresince online görüşmelere ihtiyaç duyabilirim. 


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 2100  tl.

 

 

4) Doğum yılının bulunması :

 

Hayli detaylı bilgiye ihtiyaç duyulan bu çalışmada bir çok  görüşmeye ihtiyaç duyabilirim.

Bu çalışma sonunda bilgilerinize eksiksiz ulaşma şansınız olacak. 


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 3100 tl.

 

 


GENEL DANIŞMANLIKBir yıl boyunca yaşayacağınız önemli zamanlamaları dikkate alarak verdiğim danışmanlıkta; Günümüz, ilerletim ve tutulma haritalarının yorumlayıp, yaşam kalitenizi çok daha yukarıya çekmeniz için öngörülerde bulunuyorum.

Genel olarak alacağınız bu danışmanlıkta; sağlık, para, ilişkiler, aile vb. konuları kapsayan danışmanlık öncesi üzerinde konuşmak istediğiniz ana konu ve varsa sorularınızı haritanızı önceden çalışmam için bilmem, danışmanlık süresini daha verimli bir şekilde kullanmak adına önemli olacaktır.

Danışmanlık içeriği : Bir yıllık genel öngörü.
Danışmanlık süresi : 1 saat
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 850 tl.HORARY veya BİR SORU BİR CEVAP
(Soru Astrolojisi)Sorulan bir soruya ait, sorunun sorulduğu ana ait gökyüzü haritası çıkartılarak, sorunun cevabını bulmaya yarayan yardımcı bir sistemdir.

O nedenle sizin kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktayım. Soruyu sorduğunuz anın gökyüzü haritası bu noktada bize yardımcı olur.

Horary’de sırf sormak için bir soru sorulmayacağını ve aklınızdaki sorunun gerçekten sizin için önemli olup olmadığını bir kere daha kendinizde sorgulamanız gerektiğini bilmenizi isterim.

Danışmanlık içeriği : Kayıp eşyalar, kayıp insanlar, bir davanın sizin lehinize sonuçlanıp sonuçlanmayacağı, sevgilinizle barışıp barışamayacağınız, kavuşup kavuşamayacağınız, hamile kalıp kalamayacağınız, işi alıp alamayacağınız…vb gibi sorular sorabilirsiniz.


Danışmanlık süresi : 20 dk
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 450 tl.


 

İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ

(Sinastri)

 

İki kişinin arasındaki ilişkiyi temel alan bu astroloji yorumlama biçiminde; çiftler arasında ki uyum,  uyumsuzluklar incelenip ilişkinin bu haritalar merkezinden bir yıllık süre zarfında ne yönde evrilebileceği konusunda danışan bilgilendirilir.

 

Bu danışmanlığın çok daha sağlıklı bir sonuç verebilmesi için çiftlerin haritalarından en azından birinin doğum saatinin net birilmesi gerekmektedir.

 

 

Danışmanlık içeriği : İlişkinin nereden nereye

 

doğru evrildiği, ve daha iyi bir ilişki için uyum

 

çözümleri 

 

Danışmanlık süresi : 1 saat

 

Danışmanlık şekli : Online

 

Fiyatı : 950 tl.

 

 

KİŞİSEL GELİŞİM VE KARİYERKişisel gelişim ve kariyer konusunda, karakter yapılanmanızı, zaaflarınızı, korkularınızı ve bunların nedenleri üzerinde durduğum bu danışmanlığımda hayat kalitenizi yükseltecek önerileri haritanız üzerinden konuşuyor olacağız.

Kariyer seçimi veya var olan kariyer alanınızda potansiyelinizin ne olduğunu ve bunu geliştirmek için neler yapabileceğiniz konusunda gökyüzünün size hangi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatacağım.

Aynı zamanda bu danışmanlığı ebeveynlere çocuklarının potansiyellerini görüp geliştirmeleri adına detaylı bir şekilde de vermekteyim.
Kendinizi daha iyi tanımak ve daha mutlu bir gelecek için kurgulanan bu danışmanlıkta gelişime açık olduğunuz zamanlar üzerinde özellikle durmaktayım.

Görüşme bir tek bu konularda kısıtlı kalacağı için öngörüde (Bağlantısı söz konusu değilse) diğer konulara değinmeyeceğimi bilmenizi isterim.

Danışmanlık içeriği : Kişisel gelişim ve potansiyelinizi anlayıp geliştirmek.
Danışmanlık süresi : 1 saat 15 dk.
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 950 tl.PARA VE FİNANSParayı planlamanız, parayla kurmuş olduğunuz ilişki, yatırım zamanlama ve para / finans potansiyeliniz vb. öngörüde bulunduğum bu danışmanlık 1 yıllık süreyi anlatmaktadır.

Bu konuda danışmanlık vermeden önce danışanımdan bazı soruları cevaplamasını isteyeceğim.

Görüşme bir tek finans ve para alanıyla kısıtlı kalacağı için öngörüde (Bağlantısı söz konusu değilse) diğer konulara değinmeyeceğimi bilmenizi isterim.

Zamanlama ve teknik hesaplama çalışması gerektirdiği için bu danışmanlığı alacakların doğum saati ve dakikasından emin olmalarını, bilmiyorlarsa Rektifikasyon yaptırmalarını tavsiye ederim.

Danışmanlık içeriği : Kariyer planlamanız, yatırım zamanlama ve şekli gibi daha çok para ile ilgili konular.
Danışmanlık süresi : 1 saat 15 dk.
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 1500 tl.