İnsanın sahip olmak istediği en önemli veri kuşkusuz geleceği hakkındadır.

 

Öngörü konusunda birçok disiplinde yaklaşık 35 yıldır sayısız danışmanımın yaşamlarına dokunmanın ve onların hayat kalitelerini yükselttiğimi bilmemin haklı gururunu yaşıyorum.

 

Danışmanlıklarım, danışanlarımla birlikte hayat denilen tiyatro sahnesinde devamını birlikte öngördüğümüz bir oyun deşifresi gibi ilerler.

 

Sizlerle bu zaman paylaşımı benim için hep çok kutsal oldu. Çünkü dünyayı döndüren şeyin farkındalık olduğunu da her seans da sizler bana öğrettiniz.

 

Hep yan yana olmak ümidiyle.

 

 

Danışmanlıklarımda;

Danışmanlık ücreti hesabıma geçmeden ne yazık ki randevunuzu kesinleştiremiyorum. Ücreti yatırdığınıza dair dekontu veya bilgiyi bana WhatsApp üzerinden bildirmeniz çalışmamızı hızlandıracaktır. ​​​​​​

VakıfBan

Murat İPEK

Valide Sultan Bağlı Şubesi

hesap no: 00158007297829528

 

iban: TR 940001500158007297829528

 

Danışmanlık başlamadan önce size WhatsApp üzerinden Google Meet online görüşme linki göndereceğim.

 

Görüşmeyi kayda alıyorum ve bu kaydı sizinle link olarak paylaşmaktayım. Kaydı 3 gün içerisinde güvenlik nedeniyle silineceği için indirmenizi tavsiye ediyorum.

 

 

 

 

REKTİFİKASYON

 


Doğru bir öngörü için doğum saatinizden, gün, ay ve yılınızdan tam olarak emin olmanız gerekmekte.  

 Doğum saat ve dakikasından emin değilseniz doğum saatinizi dakikasına kadar bulunmasını tavsiye ederim. Çünkü 5 - 6 dakikalık bir oynama bile çoğu zaman hafta, ay hatta yıl bazında öngörüde tutarsızlığa neden olabilmektedir.

 

 

  1. Doğum saati ve dakikasının bulunması  

 

 

Doğum saat / dakikasının tam olarak bulunulması için hayatınızda dönüm noktası olan en az 3, en fazla 5 tane iyi - kötü olayların tarihlerine ihtiyaç duymaktayım.

Örneğin: Doğum yaptığınız gün, ameliyat tarihiniz , sizin için değerli birinin ölümü – doğumu. Mezuniyet tarihiniz, ilk işe başlama zamanınız, evlendiğiniz tarih, boşandığınız tarih, ülke - şehir değiştirmeniz, aşık olduğunuz zaman, ortaklık kurduğunuz zaman veya ortaklığınızı sonlandırdığınız zaman, ilk ev veya arabanızı aldığınız tarih …vb.

 

Not: Bu bilgileri (gün/ay/yıl ve olduğu yer) sıralamasıyla yazmanız, günü hatırlamıyorsanız ayın başında mı ortasında mı yoksa sonunda mı olduğunu belirtmeniz gerekmektedir.


Danışmanlık içeriği : Doğum saati ve dakikasının belirlenmesi ve bunun kontrolü. Yükselen burcunuzun özellikleri ve aldığı etkiler.


Danışmanlık süresi : 10 dk.
Danışmanlık şekli : Online
(3 saatlik zaman aralığı)   Fiyatı : 550 tl.

(3  saatten büyük zaman aralığı) Fiyatı : 1100 tl.

 

 

2) Bir aylık zaman içinde doğum gününün bulunması : 


Eğer doğum gününüzle ilgili olarak bir kuşkunuz varsa bu konuda yapılacak olan çalışmada saat ve dakika bulunmasından çok daha detaylı bir bilgiye ihtiyaç duymaktayım. Bu konuyla ilgili olarak ön görüşme için lütfen iletişime geçiniz.


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 1700  tl.

 

 

3) Doğum ayının bulunması :

 

Eğer doğum ayınızla ilgili olarak bir kuşkunuz varsa bu konuda yapılacak olan çalışmada saat ve dakika bulunmasından çok daha detaylı bir bilgiye ihtiyaç duymaktayım. Bu konuyla ilgili olarak ön görüşme için lütfen iletişime geçiniz.


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 2500  tl.

 

 

4) Doğum yılının bulunması :

 

Eğer doğum yılınızla ilgili olarak bir kuşkunuz varsa bu konuda yapılacak olan çalışmada saat ve dakika bulunmasından çok daha detaylı bir bilgiye ihtiyaç duymaktayım. Bu konuyla ilgili olarak ön görüşme için lütfen iletişime geçiniz.


Danışmanlık şekli : Online
Fiyatı : 3500 tl.

 

 


GENEL DANIŞMANLIKBir yıl boyunca yaşayacağınız önemli zamanlamaları dikkate alarak verdiğim danışmanlıkta; Günümüz, ilerletim ve tutulma haritalarınızı yorumlayıp, yaşam kalitenizi çok daha yukarıya çekmeniz için öngörülerde bulunuyorum.
Alacağınız bu danışmanlıkta; sağlık, para, ilişkiler, aile vb. konuları genel olarak yorumlanmaktadır.  Sorularınızı haritanızı önceden çalışmam için bilmem, danışmanlık süresini daha verimli bir şekilde kullanmak adına önemli olacaktır.


Danışmanlık içeriği : Bir yıllık genel öngörü.
Danışmanlık süresi : 50 dakika
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 950 tl.HORARY veya BİR SORU BİR CEVAP
(Soru Astrolojisi)Bu sistem sorunun sorulduğu ana ait gökyüzü haritası çıkartılarak, sorunun cevabını bulmaya yarayan yardımcı bir sistemdir.
O nedenle sizin kişisel bilgilerinize ihtiyaç duymamaktayım.

Soruyu sorduğunuz anın gökyüzü haritası sorunuzu “evet veya hayır” olarak cevaplarken sorunun içeriğindeki durumun süreci de değerlendirilir.

Horary’de sırf sormak için bir soru sorulmayacağını ve aklınızdaki sorunun gerçekten sizin için önemli olup olmadığını bir kere daha kendinizde sorgulamanız gerektiğini bilmenizi isterim.


Danışmanlık içeriği : Kayıp eşyalar, kayıp insanlar, bir davanın sizin lehinize sonuçlanıp sonuçlanmayacağı, sevgilinizle barışıp barışamayacağınız, kavuşup kavuşamayacağınız, hamile kalıp kalamayacağınız, işi alıp alamayacağınız…vb gibi sorular sorabilirsiniz.


Danışmanlık süresi : 15 dk
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 550 tl.


 

İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ

(Sinastri)

 

İki kişinin arasındaki ilişkiyi temel alan bu astroloji yorumlama biçiminde çiftler arasındaki uyum,  uyumsuzluklar incelenip ilişkinin bu haritalar merkezinden bir yıllık süre zarfında ne yönde evrilebileceği konusunda danışan bilgilendirilir.

 

Bu danışmanlığın çok daha sağlıklı bir sonuç verebilmesi için çiftlerin haritalarından en azından birinin doğum saatinin net bilinilmesi gerekmektedir.

 

 

Danışmanlık içeriği : İlişkinin nereden nereye

 

doğru evrildiği, ve daha iyi bir ilişki için uyum

 

çözümleri 

 

Danışmanlık süresi : 60 dk.

 

Danışmanlık şekli : Online

 

Fiyatı : 1150 tl.

 

 

KİŞİSEL GELİŞİM VE KARİYERKişisel gelişim ve kariyer konusunda, karakter yapılanmanızı, zaaflarınızı, korkularınızı ve bunların nedenleri üzerinde durduğum bu danışmanlığımda hayat kalitenizi yükseltecek önerileri haritanız üzerinden konuşuyor olacağız.

Kariyer seçimi veya var olan kariyer alanınızda potansiyelinizin ne olduğunu ve bunu geliştirmek için neler yapabileceğiniz konusunda gökyüzünün size hangi konularda daha dikkatli olmanız gerektiğini anlatacağım.

Aynı zamanda bu danışmanlığı ebeveynlere çocuklarının potansiyellerini görüp geliştirmeleri adına detaylı bir şekilde de vermekteyim.
Kendinizi daha iyi tanımak ve daha mutlu bir gelecek için kurgulanan bu danışmanlıkta gelişime açık olduğunuz zamanlar üzerinde özellikle durmaktayım.

Görüşme bir tek bu konularda kısıtlı kalacağı için öngörüde (Bağlantısı söz konusu değilse) diğer konulara değinmeyeceğimi bilmenizi isterim.


Danışmanlık içeriği : Kişisel gelişim ve potansiyelinizi anlayıp geliştirmek.
Danışmanlık süresi : 60 dk.
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 1150 tl.PARA VE FİNANSParayı planlamanız, parayla kurmuş olduğunuz ilişki, yatırım zamanlama ve para / finans potansiyeliniz vb. öngörüde bulunduğum bu danışmanlık 1 yıllık süreyi anlatmaktadır.

Bu konuda danışmanlık vermeden önce danışanımdan bazı soruları cevaplamasını isteyeceğim.

Görüşme bir tek finans ve para alanıyla kısıtlı kalacağı için öngörüde (Bağlantısı söz konusu değilse) diğer konulara değinmeyeceğimi bilmenizi isterim.

Zamanlama ve teknik hesaplama çalışması gerektirdiği için bu danışmanlığı alacakların doğum saati ve dakikasından emin olmalarını, bilmiyorlarsa Rektifikasyon yaptırmalarını tavsiye ederim.


Danışmanlık içeriği : Kariyer planlamanız, yatırım zamanlama ve şekli gibi daha çok para ile ilgili konular.
Danışmanlık süresi : 75 dk
Danışmanlık şekli : Online.
Fiyatı : 1950 tl.